sétálás. vagy esetleg fagyizás közben beszélgetni vagy kitaláljuk
2017. 01. 18 19:43:17
Kis-szivem-ez-elég-lagymatag........
Mikor elérkezik a pillanat arra a pontra hogy találkozz a randi partnereddel már tudnod kell hogy mit szeret mit kedvel és hová viheted. Minden ember más és más ki többet ki kevesebbet igényel de neked már tudnod kell hogy mi az ami neki kedves lessz. Soha ne késs el a randiról,légy mindég előzékeny és udvarias,lesd a kivánságait figyelj rá mert csak akkor lessz sikered ha ő lessz a centrumban. Egy nagy séta a parkaban,egy ital egy nem zsúfolt kézóban ahol nyugodtan tudtok beszélgetni. Soha ne csak magadra gondolj,légy érdeklődő és éreztesd vele hogy szimpatikus számodra. Légy férfi és ne kezd el a sexröl beszélni,az nem az első randi tárgya...
2017. 01. 18 19:45:11
Csak-az-a-baj-h-sokan-nem-töltik-ki-az-adatlapot....Na-azt-ismerd-meg----
2016. 11. 20 00:12:49
Ez nagyon,de nagyon ott van ahol kell!!!
Szuper ha valaki így gondolkodik!!
2016. 09. 19 14:43:49
Végre Valaki, aki jól gondolja az első randit ! (y)
csillagda Bakonyszent lászlón
Bárhogy is végződik egy randi tartósabb kapcsolattal vagy elvállással , motoron vagy hajón ,egy szűk szobában vagy egy kiemelt étteremben, Örömmel vagy bánattal zárulva A lényeg szerintem hogy spontán felkészülés nélkül történjen egy megbeszélt találkahelyről kiindulva,és onnan kezdve ketten közösen találjuk ki a randi menetét , így hamarabb kiismerhetjük egymást ,hogy milyen hatással vagyunk egymásra és ahogy Csillag is Írta! Müködik-e a kémia? És lehet hogy én nem tudok korcsolyázni És esek -kelek a jégpályán de szerethetlek úgy mint senki más azelött!!!
2017. 01. 18 19:46:41
Szupi!!!Veled-szívesen-randiznék!
Egy randi csak jól végződhet ha őszintén szeretnénk megismerni a a másik embert.
Virág vagy bon bon. Tudom giccses de van varázs még mindig.
2017. 01. 18 19:48:58
Nálam-ez-nem-jönne-be-mondjuk-a-virág--de-csak-egy-kicsike-én-nem-akarnám-h-költségbe-verje-magát-az-illető.......
Bárhogy is végződik egy randi tartósabb kapcsolattal vagy elvállással , motoron vagy hajón ,egy szűk szobában vagy egy kiemelt étteremben, Örömmel vagy bánattal zárulva A lényeg szerintem hogy spontán felkészülés nélkül történjen egy megbeszélt találkahelyről kiindulva,és onnan kezdve ketten közösen találjuk ki a randi menetét , így hamarabb kiismerhetjük egymást ,hogy milyen hatással vagyunk egymásra és ahogy Csillag is Írta! Müködik-e a kémia? És lehet hogy én nem tudok korcsolyázni És esek -kelek a jégpályán de szerethetlek úgy mint senki más azelött!!!
2016. 05. 27 12:30:35
Nem ismerem még ezt a formát.
séta a parkban, étterem kávézó
Egy jó mozi ahol akér össze is lehet bújni persze csak ha olyan a film,majd egy könnyed kis vacsora melletti beszélgetés:)
Szerintem legyünk kicsit lazábbak egymással ,de nem a bizarr módon persze.Én jó emberismerő vagyok úgy vélem,mivel egy idegen emberrel is nagyon jól ki tudok jönni, persze ez attól függ ,milyen a természete :D.
Beszélgetés egy kávézóban .Sétálni egy erdei sétányon ,és közben fagyizni .
séta a parkban,étterem,kávéző
2016. 05. 12 20:13:45
jó is lene
Budai Vár nevezetességeinek megtekintése.
Kávézó,étterem,séta a parkban,
TÚRÁZÁS A HEGYEKBEN,PILIS,BÖRZSÖNY,BUDAI HEGYEK.
2015. 12. 29 05:57:24
én nagyon szeretem az ilyen randikat :)
2015. 12. 20 12:23:23
Szerintem nagyon jó ötlet
2015. 11. 04 17:19:03
Nagyon jó ötlet