Itt könnyedén rád talál a szerelem!

Csatlakozott társkeresők randi ötletei

Budapest -

Meghitt,csendes.Könnyű megtalàlni.


1 embernek tetszik .
Budapest -

Bp-től 20 km Érd, ott található a cukrászda. Nagyon finomak a sütemények és fagylaltok , kedves a kiszolgálás, kettesben is lehet nyugodtan beszélgetni, nem zavarnak közben.


4 embernek tetszik .
Szeged -

Bevásárló központ mozival, Mozi előterében kávézó


2 embernek tetszik .
Szolnok -

Nyáron rózsafolyosók, éjszaka gyönyörű sétálo park híddal és szobrokkal.


4 embernek tetszik .
Pécs -

Finom a fagylalt meg a sütemény. Kellemes csendes hely. A belvárosban. A várfal tövében.


2 embernek tetszik .
Szeged -

Kellemes hely, nagyon finom süteményekkel és kedves kiszolgálással.


0 embernek tetszik .
Szeged -

Itt mindent megtalálsz ami szem szájjnak ingere. Mire körbesétáljátok addigra jól ki is beszélgethetitek magatokat. Éttermek kávézók vagy csak padok mindenhol az épületben. Műsorok, kiállítások...


2 embernek tetszik .
Szeged -

Kellemes sétára alkalmas hely. Nincs Kávézó.


0 embernek tetszik .
Kecskemét -

Nagyon jó és aránylag olcsó helyiség. Sok sütemény kapható és nagyon finomak is


0 embernek tetszik .
Tatabánya -

Kávézó, séta a Dunakorzón, le a Duna partra, romantikus hely


0 embernek tetszik .
Budapest -

Az nincs csak megállóhely!! Könnyü odatalálni


1 embernek tetszik .

2017. 10. 07 09:25:48
miért ne, egyedien szép

Budapest -

Csodálatosan szép és sok a látni való


4 embernek tetszik .

2017. 10. 07 09:26:12
tuti szép, romantikus hely

Budapest -

Korfprgalom van vele szembe es egy fagyizo mellet van


1 embernek tetszik .
Budapest -

Egy stílusos egyetemista kávézó :D Egyetemista alatt nem azt értem, hogy csak egyetemi hallgatól ülhetnek be, hanem hogy ők a kiszolgálók :D Rendszeresen van kiállítás képekből, minden hónapban más művészé. Lehet kártyázni, társasozni, vannak könyvek, hangulatos sarkok, és nyáron, tavasszal a kert részbe is ki lhet ülni :D Mindenkinek ajánlom :3


1 embernek tetszik .
Budapest -

Szep jo kilatas csendes este is nagyon szep jo kivilagítas es meghitt percekre is alkalmas


1 embernek tetszik .

Van egy jó Randi Ötleted? Oszd meg!