Klasszikus randi ötlet
Édes kettesben sétálni, beszélgetni, és gyönyörködni a karácsonyi fények meg hitt szépségében. Aztán egy jó beszélgetés egy forralt bor mellett.
18 embernek tetszik .
2014. 12. 09 19:07:34
nagyon eltudnám képzelni ha lenne kivel.
2014. 12. 02 18:16:35
szerintem ez karácsonyi vagy a sétálós nagyon szép dolog.